Sanem and Yaman's Blog

May 9, 2011

Anneler Günü

Filed under: Uncategorized — byanikoglu @ 11:47 am

Dün anneler günüydü, Göksu’daydık. Tabii hayalimdeki anneler günü gibi geçtiğini söyleyemeyeceğim (hazır kahvaaltıya geç uyanma vs) ama birara çok yorulup Yamanın odasında yere kıvrıldığımda kızımın üstümü örtmesi ve ses gelmesin diye kapıyı kapatıp "Sen uyu anne" demesi çok tatlıydı! Gerçi 10 dakika sonra Serhat girip Sanem için okulun istediği resim defterini yollayıp yollamadığımızı sormak için uyandırdı ama neyse.

Akşam Serhat Yaman’a slam dunk öğretti, süper tatlıydı, sonra videosunu koyacağım. Koşup kanepedeki sepete aksak bir adım da katarak topu atıyor! Bir de ben ona söylettiğim "anneler günün kutlu olsun" lafı ne demek diye anlamayacağını düşünürken, o "benim de çocuklar günüm kutlu olsun" diye tane tane gelen ve konuyu tam anladığını belirten birşey söyledi. 🙂

Dün anneme de fotoğraf çekmeyi çok seviyor diye küçük bir dijital foto makinesi aldık, Sonaya da bizim eski (!) makineyi verdik. İkisi de çok sevindi. Sanem yolda ağlamaklı Yaman’ın (sakız istediği için) aslında anneannesinden ayrıldığı için ağladığını söyledi ve başladı içli içli ağlamaya. İnşallah annem uzun süre bizimle olur!

Advertisements

Leave a Comment »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: